• Na koláče
  • Na koláče
  • Na koláče
  • Na koláče
  • Na koláče

Čo všetko u nás nájdete?

Torty na objednávku

Veľkú či malú, štýlovú či plnú ovocia. Rady pre vás upečieme tú najsamlepšiu tortu! Stačí si len vybrať z našej ponuky. Ak sa neviete rozhodnúť, objednajte radšej dve.

Organizovanie eventov

Ak chystáte svadbu, narodeninovú oslavu alebo záhradnú párty, La Patisserka Vám ušije ponuku na mieru! Miniverzie našich obľúbených dezertov, slané a sladké pečivo, tartelettky zdobené čerstvým ovocím, to všetko vkusne naservírované priamo pre vašich hostí. Úspech je zaručený.

Sladké aj slané dobroty

Aj keď sme francúzska cukráreň, nezanevreli sme na ostatnú kuchyňu a okrem croissantov u nás nájdete dobroty od výmyslu sveta! Teplý kysnutý koláč ako od babičky alebo tradičné vianočné pečivo? Aj tieto a mnohé iné dobroty sa skamarátili s francúzskymi quichmi a profiterolkami.

Záruka kvality

Aby ste vedeli, naše koláče sú poctivo vypiplané u nás v kuchyni! Žiadne polotovary, žiadne chemické prísady, vďaka ktorým vydržia nedotknuté dva týždne - to u nás nehrozí, sú preč do piatich minút!

U nás v kuchyni

Kuchyňa je srdce každého domova a tá naša je našou srdcovou záležitosťou. Možno nie je najväčšia, avšak vznikajú v nej také dobroty, že by sme ju nemenili ani za tri Michelinovské! Pretože správnu kuchyňu netvorí priestor, ale ľudia v nej.

Donáška až k vašim dverám

V prípade väčšej objednávky vám koláčiky privezieme až k vašim dverám. Poskytujeme rozvoz aj mimo Bratislavy. Pre bližšie informácie píšte, volajte alebo nás navštívte na prevádzke.

O La Patisserke

Príjemné posedenie so sladkým potešením, ktoré vám spríjemní deň, a to všetko s láskou k tradíciám v štýle nefalšovanej romantiky. La Patisserka pozýva do svojej cukrárne všetkých milovníkov sladkého života, ktorí chcú okúsiť tajomstvo lahodného Francúzska. Lákavé vône, vybrané chute, žiarivé farby a príjemná atmosféra. V La Patisserke nájdete tie najsladšie pokušenia, ktoré pošteklia vaše chuťové poháriky. Príbeh vzniku La Patisserky sa začal písať ešte v roku 2013. Samotný nápad otvorenia tejto špeciálnej cukrárne prišiel po tom, čo duo kamarátok na návšteve Francúzska očarila práca s príťažlivou vôňou vanilky a do neba rozvoniavajúcim pečivom. Umenie výroby sladkého pečiva a iných cukroviniek z francúzskej kuchyne na Slovensku chýbalo, čo viedlo majiteľov k sprevádzkovaniu tejto jedinečnej cukrárne. Slávnostné otvorenie La Patisserky prebehlo v lete 2016, odkedy majú zákazníci príležitosť vychutnávať si neodolateľné, nielen francúzske, lakocinky aj v Bratislave. Trochu južanského apetítu si doprajete aj vďaka slanému pečivu dopĺňajúcemu výber špeciálnych pochúťok. Celý „jedálny lístok“ je dostatočne pestrý a ulahodí každému, kto zatúži podľahnúť hriešnemu pokušeniu.

Cheesecaky, tarty a ostatné dobrôty

V našej ponuke nájdete lahodné krémové a osviežujúce ovocné cheesecaky, tradičné francúzske tarty z krehkého cesta, ovocné tartelettky, nadýchané plnené profiteroky a eclairky, ovocné a čokoládové torty pečené aj na objednávku. La Patisserka, to nie je len esencia kvalitnej chuti a voňavých dobrôt. Naše cukrovinky sú známe tým, že ulahodia všetkým zmyslom, nielen chuti. Voňavé dobroty sú pripravované tak, aby ste sa do nich zamilovali už pri pohľade z diaľky. Každý z koláčov má svojho ducha a doslova ponúka komfort na tanieriku, takže pri konzumácii jednotlivých kúskov sa budete tešiť aj z elegantného aranžmánu. Aby toho nebolo málo, v La Patisserke nenájdete len kvalitné koláčiky a príjemné prostredie. Náš personál vám ponúka aj možnosť využitia ďalších služieb spojených s prípravou rôznych eventov priamo v priestoroch cukrárne. Takisto môžete skúsiť donášku čerstvých zákuskov a tortičiek podľa výberu, vďaka čomu si lahodné francúzske dobroty vychutnáte v pohodlí domova.

Veronika, spoluzakladateľka spoločnosti, má na starosti spravovanie sociálnych sietí, marketing, komunikáciu s partnermi a všetky ostatné papierovačky. Občas niečo zvrtne aj v kuchyni.
Monika, spoluzakladateľka spoločnosti, vždy milá a nápomocná s darom vyčariť z našich koláčikov hotové akademické diela a zabezpečit každodenný chod prevádzky.

Shop button

Pre skvalitnenie služieb využívajú tieto stránky cookies. Ich prehliadaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.